ŠK VAZKA Bratislava

Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v OC (18 - 19. 08. 2001)


výsledky




MEDZINáRODNé MAJSTROVSTVá V ORIENTAčNEJ CYKLISTIKE
(18.8. - 19.8.2001)
Výsledky pretekov


 


18.8.2001 (sobota) - DLHÁ TRA



18.08.2001 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v OC - DT (sobota)
M -18      25.40 km, 550 m, 9 KS                                    
-----------------------------------------------------------------------------
 1. Bilan Martin              PEH8401 C PEH                             97.18
 2. Opršal Juraj              VBA8301 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova      99.40
 3. Pilka Matej               SPE8305 C TJ Sokol Pezinok - Klub OB     100.45
 4. Bobek Jan                 ABR8301 B LK ATIS sport Bruntál          105.44
 5. Szimonisz Martin          VBA8302 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova     135.18
 6. Sladký Marek              PBM8601 C TJ Spartak První Brněnská Brno 160.38
 7. Braun Marek               CNR8302 C ŠK Cart print                  162.00
 8. Ďurín Peter               CNR8301 C ŠK Cart print                  172.05
 9. Ďurín źuboš               CNR8501 C ŠK Cart print                  180.34
    Korenčiak Peter           SPE8301 C TJ Sokol Pezinok - Klub OB       DISK
-----------------------------------------------------------------------------



18.08.2001 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v OC - DT (sobota)
M 19-      35.40 km, 850 m, 15 KS                                   
-----------------------------------------------------------------------------
 1. Šurgan Štefan             BBB7941 C ŠK BIKO                        125.40
 2. Doersler Dietmar          AUT__03 C Austria - Rakousko             126.14
 3. Wieser Thomas             AUT7001 C Austria - Rakousko             129.31
 4. Magna Ján                 RBB7801 C ŠK PRV                         133.57
 5. Poštulka Karel            TPA__02 C ŠK Pandy                       135.41
 6. Fraňo Peter               SPE7101 C TJ Sokol Pezinok - Klub OB     138.58
 7. Mach Radovan              TBM6605 C TJ Tesla Brno                  140.46
 8. Paulovits Láslo           HUN__02 C Hungaria - Madarsko            144.59
 9. Linhart Aleš              LCE7231 C TJ Slovan Luhačovice           145.05
10. Vajda Zsolt               HUN__03 C Hungaria - Madarsko            145.54
11. Richter Peter             TPA__01 C ŠK Pandy                       150.51
12. Erdélyi Balázs            HUN__01 C Hungaria - Madarsko            151.02
13. Jurčík Peter              VZA6802 C TJ Slávia VŠDS Žilina          153.55
14. Hnilica Thomas            AUT6801 C Austria - Rakousko             154.16
15. Zuzčák Igor               BBA__03 C Kobra Bratislava               157.54
16. Sikora Tomᚠ             VZA7001 C TJ Slávia VŠDS Žilina          160.38
17. Szegény Vladimír          CNR7412 C ŠK Cart print                  161.54
18. Bozděch Dan               VSP7309 C USK Praha                      173.09
19. Bednárik Martin           SSN__01 C TJ Čingov                      179.31
20. Semík Jan                 VSP6507 C USK Praha                      194.16
21. Pecha Peter               BBA__01 C Kobra Bratislava               226.34
22. Barták Miroslav           MKP6400 C SK Meteor Kačerov Praha        262.22
    Entenfellner Peter        AUT__02 C Austria - Rakousko               DISK
    Kazík Marián              CBA6601 C Pucov ŠK                         DISK
    Zuzčák Martin             BBA__02 C Kobra Bratislava                 DISK
    Furucz Ján                FBA7201 C Farmaceut Bratislava             DISK
    Kováčik Marcel            BBB__01 C ŠK BIKO                          DISK
    Horký Roman               VSP6503 C USK Praha                        DISK
    Trojčák Daniel            VSP6510 C USK Praha                        DISK
    Pavelek Michal            SPE7901 C TJ Sokol Pezinok - Klub OB       DISK
-----------------------------------------------------------------------------



18.08.2001 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v OC - DT (sobota)
M 40-      25.40 km, 550 m, 9 KS                                    
-----------------------------------------------------------------------------
 1. Ďurčo Peter               TPA6101 C ŠK Pandy                        95.09
 2. Jankó Tamás               HUN__04 C Hungaria - Madarsko            107.03
 3. Ďurín Ján                 CNR5401 C ŠK Cart print                  111.16
 4. Nemec Juraj               RBB6041 C ŠK PRV                         111.49
 5. Autrata Vlastimil         RBA6001 C Rapid Bratislava               119.31
 6. Sladký Ivan               PBM5513 C TJ Spartak První Brněnská Brno 120.14
 7. Grauzel Vladimír          FBA5149 C Farmaceut Bratislava           140.47
 8. Šutor Juraj               RZZ__01 C Zázrivá                        141.30
 9. Babor Bystrík             STA5501 C                                159.19
10. Kurča Štefan              CNR5701 C ŠK Cart print                  174.09
11. Fedér Medard              PEZ5001 C OOB AŠK Pezinok                176.25
-----------------------------------------------------------------------------



18.08.2001 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v OC - DT (sobota)
K1      8.80 km, 210 m, 6 KS                                      
----------------------------------------------------------------------------
1. Rybajláková Michaela      CBA8351 C Pucov ŠK                       141.36
   Sámel Peter               FTB8501 C                                  DISK
   Poláková Jana             PAL8651 C                                  DISK
MS Wallner Jozef             BBA6812 C Kobra Bratislava                37.10
----------------------------------------------------------------------------



18.08.2001 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v OC - DT (sobota)
K2      12.00 km, 265 m, 9 KS                                      
-----------------------------------------------------------------------------
 1. Vališ Samuel              EXB7601 C Extreme Bike                    63.48
 2. Janota Vladislav          FBA7901 C Farmaceut Bratislava            65.05
 3. Galko Peter               EXB7701 C Extreme Bike                    71.45
 4. Ďurčo Boris               HKE6301 C ŠK HSC                          78.12
 5. Fedor Mikulᚠ            VBA8201 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova      87.44
 6. Slovák Viliam             EXB6601 C Extreme Bike                    88.29
 7. Irman Martin              VBA7801 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova      93.23
 8. Dinka Marek               VBA8202 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova      96.44
 9. Poláková Jana             CBA6251 C Pucov ŠK                        97.28
10. Irman Vladimír            VBA7901 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova     104.19
    Grauzelová Ludmila        VBA8351 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova       DISK
    Kavecká Soňa              SPE4901 C TJ Sokol Pezinok - Klub OB       DISK
-----------------------------------------------------------------------------



18.08.2001 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v OC - DT (sobota)
W -      24.00 km, 540 m, 9 KS                                      
-----------------------------------------------------------------------------
 1. Ulreich Ingrid            AUT7551 C Austria - Rakousko             117.19
 2. Kupcová Kristina          HSU7752 C Horizont klub Šumperk          118.03
 3. Hrdinová Marie            VSP7852 C USK Praha                      125.46
 4. Kaufmann Brigitta         HUN__05 C Hungaria - Madarsko            141.03
 5. Kučová Martina            LCE7774 C TJ Slovan Luhačovice           142.26
 6. Janásková Iveta           BBB7801 C ŠK BIKO                        145.58
 7. Holková Monika            BBB__02 C ŠK BIKO                        160.26
 8. Králová Katarína          VSP7454 C USK Praha                      173.24
    Sladká Zora               PBM6059 C TJ Spartak První Brněnská Brno   DISK
    Pěnkavová Hana            VBM__51 C VSK MZLU Brno                    DISK
    Janotová Alena            FBA7454 E Farmaceut Bratislava             DISK
-----------------------------------------------------------------------------



18.08.2001 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v OC - DT (sobota)
W -14      8.80 km, 210 m, 6 KS                                    
----------------------------------------------------------------------------
   Fábryová Patrícia         PAL__01 C                                  DISK
----------------------------------------------------------------------------


19.8.2001 (nedeža) - KRÁTKA TRA



19.08.2001 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v OC - KT (nedeža)
M -18      9.60 km, 120 m, 6 KS                                     
-----------------------------------------------------------------------------
 1. Pilka Matej               SPE8305 C TJ Sokol Pezinok - Klub OB      29.51
 2. Opršal Juraj              VBA8301 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova      32.26
 3. Bilan Martin              PEH8401 C PEH                             33.36
 4. Bobek Jan                 ABR8301 B LK ATIS sport Bruntál           34.45
 5. Szimonisz Martin          VBA8302 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova      40.55
 6. Korenčiak Peter           SPE8301 C TJ Sokol Pezinok - Klub OB      42.39
 7. Braun Marek               CNR8302 C ŠK Cart print                   44.39
 8. Ďurín ‹uboš               CNR8501 C ŠK Cart print                   46.55
 9. Sladký Marek              PBM8601 C TJ Spartak První Brněnská Brno  47.02
10. Ďurín Peter               CNR8301 C ŠK Cart print                   47.50
-----------------------------------------------------------------------------



19.08.2001 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v OC - KT (nedeža)
M 19-      12.50 km, 225 m, 8 KS                                    
-----------------------------------------------------------------------------
 1. Mach Radovan              TBM6605 C TJ Tesla Brno                   36.26
 2. Linhart Aleš              LCE7231 C TJ Slovan Luhačovice            37.38
 3. Šurgan Štefan             BBB7941 C ŠK BIKO                         39.29
 4. Kazík Marián              CBA6601 C Pucov ŠK                        39.50
 5. Zuzčák Igor               BBA__03 C Kobra Bratislava                41.20
 6. Magna Ján                 RBB7801 C ŠK PRV                          41.45
 7. Poštulka Karel            TPA__02 C ŠK Pandy                        42.12
 8. Vajda Zsolt               HUN__03 C Hungaria - Madarsko             43.03
 9. Jurčík Peter              VZA6802 C TJ Slávia VŠDS Žilina           44.27
10. Janota Vladislav          FBA7901 C Farmaceut Bratislava            46.00
11. Semík Jan                 VSP6507 C USK Praha                       46.07
12. Paulovits Láslo           HUN__02 C Hungaria - Madarsko             46.50
13. Szegény Vladimír          CNR7412 C ŠK Cart print                   49.48
14. Erdélyi Balázs            HUN__01 C Hungaria - Madarsko             50.36
15. Bednárik Martin           SSN__01 C TJ Čingov                       52.31
16. Richter Peter             TPA__01 C ŠK Pandy                        54.22
17. Pecha Peter               BBA__01 C Kobra Bratislava                60.38
18. Zuzčák Martin             BBA__02 C Kobra Bratislava                70.38
19. Ďurčo Boris               HKE6301 C ŠK HSC                          73.25
20. Barták Miroslav           MKP6400 C SK Meteor Kačerov Praha         74.38
21. Trojčák Daniel            VSP6510 C USK Praha                       77.02
22. Pavelek Michal            SPE__02 C TJ Sokol Pezinok - Klub OB      79.45
23. Kováčik Marcel            BBB__01 C ŠK BIKO                         83.34
    Horký Roman               VSP6503 C USK Praha                        DISK
    Sikora Tomᚠ             VZA7001 C TJ Slávia VŠDS Žilina            DISK
    Bozděch Dan               VSP7309 C USK Praha                        DISK
-----------------------------------------------------------------------------



19.08.2001 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v OC - KT (nedeža)
M 40-      10.80 km, 165 m, 8 KS                                    
-----------------------------------------------------------------------------
 1. Ďurčo Peter               TPA6101 C ŠK Pandy                        36.56
 2. Autrata Vlastimil         RBA6001 C Rapid Bratislava                39.22
 3. Grauzel Vladimír          FBA5149 C Farmaceut Bratislava            44.41
 4. Jankó Tamás               HUN__04 C Hungaria - Madarsko             44.55
 5. Sladký Ivan               PBM5513 C TJ Spartak První Brněnská Brno  51.39
 6. Fedér Medard              PEZ5001 C OOB AŠK Pezinok                 53.11
 7. Ďurín Ján                 CNR5401 C ŠK Cart print                   56.42
 8. Kurča Štefan              CNR5701 C ŠK Cart print                   59.09
 9. Babor Bystrík             STA5501 C                                 59.12
    Nemec Juraj               RBB6041 C ŠK PRV                           DISK
    Šutor Juraj               SZZ5001 C Súkromý šport. klub Zázrivá      DISK
-----------------------------------------------------------------------------



19.08.2001 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v OC - KT (nedeža)
K1      6.80 km, 75 m, 5 KS                                        
----------------------------------------------------------------------------
1. Glinda Robert             VBA7401 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova      26.18
2. Martinec Zoro             VBA3901 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova      39.39
   Paulovič Roman            VBA7001 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova       DISK
----------------------------------------------------------------------------



19.08.2001 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v OC - KT (nedeža)
K2      10.60 km, 150 m, 8 KS                                       
-----------------------------------------------------------------------------
 1. Vališ Samuel              EXB7601 C Extreme Bike                    36.58
 2. Slovák Viliam             EXB6601 C Extreme Bike                    40.57
 3. Irman Vladimír            VBA7901 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova      45.48
 4. Sámel Peter               FTB8501 C                                 48.53
 5. Poláková Jana             CBA6251 C Pucov ŠK                        52.05
 6. Nágl Martin               VBA8305 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova      53.01
 7. Fedor Mikulᚠ            VBA8201 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova      56.14
 8. Medo Peter                XXX__01 C                                 63.09
 9. Líška Peter               BBB__04 C ŠK BIKO                         69.17
10. Galko Peter               EXB7701 C Extreme Bike                    69.34
11. Irman Martin              VBA7801 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova      90.33
    Dinka Marek               VBA__08 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova       DISK
-----------------------------------------------------------------------------



19.08.2001 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v OC - KT (nedeža)
W -      9.60 km, 120 m, 6 KS                                       
-----------------------------------------------------------------------------
 1. Kupcová Kristina          HSU7752 C Horizont klub Šumperk           37.48
 2. Hrdinová Marie            VSP7852 C USK Praha                       38.02
 3. Kaufmann Brigitta         HUN__05 C Hungaria - Madarsko             40.39
 4. Janásková Iveta           BBB7801 C ŠK BIKO                         43.38
 5. Králová Katarína          VSP7454 C USK Praha                       45.34
 6. Kučová Martina            LCE7774 C TJ Slovan Luhačovice            46.02
 7. Sladká Zora               PBM6059 C TJ Spartak První Brněnská Brno  53.06
 8. Grauzelová Ludmila        VBA8351 C ŠŠK SAŠŠ pri Gym. Vazovova      56.07
 9. Pěnkavová Hana            VBM__51 C VSK MZLU Brno                   60.37
10. Valovičová Zuzana         FBA7551 C Farmaceut Bratislava            89.37
11. Kavecká Soňa              SPE4901 C TJ Sokol Pezinok - Klub OB     143.17
    Holková Monika            BBB__02 C ŠK BIKO                          DISK
-----------------------------------------------------------------------------



19.08.2001 Medzinárodné Majstrovstvá Slovenska v OC - KT (nedeža)
W -14      6.80 km, 75 m, 5 KS                                     
----------------------------------------------------------------------------
1. Fábryová Patrícia         PAL__01 C                                 63.35
----------------------------------------------------------------------------